ÇAMLIK DİŞ

DISCOVER
THE RIGHT CHOICE FOR
ORAL AND DENTAL HEALTH

Our aim is to make you remember your dental treatment experience with happiness. We, as a group of dentists who love, knowingly and with a smiling face, follow technological and scientific developments closely, and respect patient rights and professional ethics, want to bring a beautiful, healthy and safe smile to all our pediatric and adult patients who ask for help from us.

OUR TREATMENTS
OUR DOCTORS
HEALTH TOURISM
THE BEST PLACES TO VISIT IN DENIZLI
Digital Dentistry
homeCap
WHAT IS DIGITAL
DENTISTRY?

Diş hekimliğinde, bilgisayar teknolojisinin kullanımı, modern diş hekimliği biraraya gelerek dijital diş hekimliğini getirmiştir. Dijital diş hekimliği, modern teknolojisi ile geleceğin anahtarı olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Read More
HOW DOES CEREC CAD CAM SYSTEM WORK?

Sistemin özü, üç boyutlu optik ölçü alan ağız içi kameradan elde edilen görüntülerin, amaca uygun bilgisayar programları vasıtası ile işlenerek, bilgisayar yazılımı ile çalışan çok hassas bir mikro freze makinesine gönderilmesi; bu yöntemle, zirkonyum ve porselen bloklardan inley, onley, kuron (kaplama diş), köprüler ve sabit protez alt yapıları üretilmesidir.

Read More
HOW IS THE DENTAL TREATMENT PROCESS?

Cerec Cad Cam Sistemin çalışma prensibi : Ağız içinden kamera ile hazırlanmış kavitenin veya prepare edilmiş dişin optik, dijital ölçüsü alınır. Amaca uygun bilgisayar programı ile tasarımı yapılır, blok kazınır ve gerekirse sinterlenir. İşlemin ayrıntılı aşamaları ise şöyledir.

Read More